Istorik ZNU Четвер, 27.07.2017, 16:39

* * * Історичний факультет Запорізького Національного університету - це класична європейська освіта * * *     Вітаю Вас Гость | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила спілкування · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: Mike 
Наше все » Бібліотека » Публікаціїї викладачів історичного факультету ЗНУ » Старожитності степового Причорномор'я і Криму. -Т.11,12,15
Старожитності степового Причорномор'я і Криму. -Т.11,12,15
YANA@7210 Дата: Четвер, 10.11.2011, 00:24 | Повідомлення # 1
Проходил(а) мимо
Група: Пользователи
Статус: Offline

Старожитності степового Причорномор'я і Криму. -Т. XI / За ред. П.П. Толочка. - Запоріжжя, 2004. -380 с.

XI том складається з двох частин. У першій наводяться тези доповідей Міжнародної конференції "Проблеми скіфо-сарматської археології Північного Причорномор'я", присвяченої 105-річчю з дня народження проф. Б.М. Гракова (4-ті граківські читання); у другій подані статті та замітки з окремих проблем доби палеоліту – епохи бронзи, вводяться у науковий обіг новітні матеріали Північного Причорномор'я і Криму. Видання призначене для археологів, істориків, краєзнавців, для всіх, хто цікавиться далеким минулим України.

Старожитності степового Причорномор'я і Криму. -Т. XII / За ред. П.П.Толочка. - Запоріжжя, 2005. -338 с.

У XII томі подані статті та замітки, які присвячені окремим проблемам доби палеоліту – епохи середньовіччя вводяться у науковий обіг нові матеріали Північного Причорномор'я.
Видання призначене для археологів, істориків, краєзнавців, для всіх, хто цікавиться далеким минулим України.

Старожитності степового Причорномор'я і Криму. -Т. XV / За ред. П.П.Толочка. - Запоріжжя, 2006. -314 с.

XV том складається з двух частин. У першій наводяться тези доповідей
Міжнародної конференції "Проблеми скіфо-сарматської археології Північного Причорномор'я", присвяченої 110-річчю зі дня народження проф. Б.М. Гракова (5 граківські читання); в другій подані статті та замітки з окремих проблем доби палеоліту - епохи бронзи, уводяться у науковий обіг новітні матеріали Північного Причорномор'я і Криму.
Видання призначене для археологів, істориків, краєзнавців, для всіх, хто цікавиться далеким минулим України.

Повідомлення редагував YANA@7210 - Четвер, 10.11.2011, 00:56

СКАЧАТИ доданий файл: 4134951.jpg(16Kb) · 4975677.jpg(17Kb) · 1556841.jpg(13Kb)
Наше все » Бібліотека » Публікаціїї викладачів історичного факультету ЗНУ » Старожитності степового Причорномор'я і Криму. -Т.11,12,15
Сторінка 1 з 11
Пошук:

istorikZNU.at.ua / Copyright MyCorp © 2010 - 2017Создание сайта W-SITE.org.ua