Istorik ZNU Неділя, 23.07.2017, 22:35

* * * Історичний факультет Запорізького Національного університету - це класична європейська освіта * * *     Вітаю Вас Гость | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила спілкування · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: Mike 
Наше все » Бібліотека » Публікаціїї викладачів історичного факультету ЗНУ » Новицький Я. Твори в 5-ти томах. Т.1-3
Новицький Я. Твори в 5-ти томах. Т.1-3
nikushokucho Дата: Понеділок, 21.11.2011, 21:47 | Повідомлення # 1
Проходил(а) мимо
Група: Пользователи
Статус: Offline

Новицький Я. Твори в 5-ти томах. Т.1.- Запоріжжя: ПП «АА Тандем», 2007.-508С, 16 с іл.

Перший том зібрання творів видатного етнографа, фольклориста та краєзнавця Я.П. Новицького містить історичні твори, написані ним упродовж 70-х років XIX - початку XX століття. Ці твори, вперше зібрані в єдине видання понад сто років поспіль, надають цільне уявлення про історичну традицію Запорізького краю, його колонізацію та заселення після зруйнування Січі; виникнення міст і слобод; побут та повсякденне життя населення земель колишніх Запорозьких Вольностей, зокрема острова Хортиці, Великого Лугу та Базавлуку; вірування і звичаї XIX - XX століття; розвиток освіти в степовому регіоні з кінця XVIII - до початку XX століття. Для істориків, філологів, фольклористів, краєзнавців, усіх, хто цікавиться історичною традицією, віруваннями, уявленнями населення південного краю.

Новицький Я. Твори в 5-ти томах. Т.2.- Запоріжжя: ПП «АА Тандем», 2007.-510С, 16 с. іл.
Другий том зібрання творів видатного етнографа, фольклориста та краєзнав¬ця Я. П. Новицького містить історичні перекази, легенди та розповіді старих мешканців Запорізького краю - прямих нащадків запорожців про запорізьких козаків, їхні традицій та звичаї, запорозькі та гайдамацькі клади; байраки, урочища, річки, міста та слободи Запоріжжя, флору та фауну степового краю впродовж XVIII початку XX століття; замовляння, міфологічні легенди, релігійно-легендарні оповідання та демонологію Степової України. Том містить фактично всі, відомі на сьогодні, фольклорні записи Я.П. Новицького, записані ним в 70-х роках XIX - на початку XX століття на Запоріжжі. Для істориків, філологів, фольклористів, краєзнавців, усіх, хто цікавиться історичною традицією, віруваннями, уявленнями населення південного краю.

Новицький Я. Твори в 5-ти томах. Т.З.- Запоріжжя: ПП «АА Тандем», Н 73 2009.-440с.
Третій том зібрання творів видатного етнографа, фольклориста та краєзнавця Я.П. Новицького містить українські пісні записані ним упродовж 70-х років XIX - початку XX століття в Степовій Україні. Ці пісні вперше зібрані в єдине видання понад сто років поспіль, надають цільне уявлення про пісенну традицію Степового краю, його побутові, соціальні та історичні уявлення, вірування і звичаї, повсякденне життя населення земель колишніх Запорозьких Вольностей. Переважна більшість представлених в збірці пісень друкується вперше.

Повідомлення редагував nikushokucho - Понеділок, 21.11.2011, 21:53

СКАЧАТИ доданий файл: 7096138.jpg(23Kb) · 9806599.jpg(25Kb) · 8223911.jpg(27Kb)
Наше все » Бібліотека » Публікаціїї викладачів історичного факультету ЗНУ » Новицький Я. Твори в 5-ти томах. Т.1-3
Сторінка 1 з 11
Пошук:

istorikZNU.at.ua / Copyright MyCorp © 2010 - 2017Создание сайта W-SITE.org.ua