Istorik ZNU П`ятниця, 14.12.2018, 08:40

* * * Історичний факультет Запорізького Національного університету - це класична європейська освіта * * *     Вітаю Вас Гость | RSS
Категорії розділу
Деканат
Кафедра історії України
Кафедра новітньої історії України
Кафедра всесвітньої історії
Кафедра джерелознавства
Інші навчальні дисципліни
Археологічна лабораторія
Наукова лабораторія історичної інформатики
Міжнародні зв'язки

Меню сайту

Мітки

Посилання
 • Погода на тиждень
 • Пошта @ukr.net
 • Пошта @mail.ru
 • ВКонтакті
 • Однокласники.ru
 • Нерву на перерву!
 • Футбол дивитися онлайн.
 • Вікіпедія
 • Запорізька обласна бібліотека

 • Посилання

  Statistika


  Интернет-отделение ПриватБанка
  Можно оплатить мобильную связь, заказать пластиковую карточку, рассчитаться по кредиту, открыть депозит и др.


  Головна » Кафедри / Підрозділи » Міжнародні зв'язки

  Академічний зимовий інститут з питань вивчення національної безпеки США
  28.09.2012, 16:44
  Посольство США в Україні оголошує конкурс для участі у програмі академічного зимового Інституту з питань вивчення національної безпеки США, який проводитеметься в одному з американських університетів протягом 6-ти тижнів з лютого до березня 2013 року. Останній день подання заявок у Відділ преси, освіти і культури: 15 жовтня 2012 р.

  Кандидатами для участі у цьому конкурсі можуть бути досвідчені викладачі вищих навчальних закладів, які викладають курси з питань національної та зовнішньої безпеки або міжнародних відносин, віком від 30 до 50 років, які розробляють або запроваджують курси із вивчення національної та зовнішньої політики США для навчальних закладів України або проводять тренінги у цій галузі. Ідеальний кандидат не повинен мати попереднього академічного досвіду у США. Знання англійської мови обов’язкове.

  Як взяти участь у програмі:

  Кандидати повинні надіслати анкету-заявку, яка складається з аплікаційної форми, що додається, 2-х персональних мотиваційних листів і листа-рекомендації від університету. Додаткова інформація та анкети розповсюджуються безкоштовно Відділом преси, освіти і культури та через Інтернет-сторінки Посольства США: http://ukraine.usembassy.gov

  Зимовий інститут з питань вивчення національної безпеки США є академічним семінаром високого рівня, участь у якому надасть 18-ти учасникам з різних країн світу можливість поглибити знання з основ національної політики США з питань безпеки, формування як національної так і зовнішньої політики держави у цьому аспекті, а також роль федерального уряду, засобів масової інформації та громадської думки. Програма семінару також включатиме обговорення таких специфічних питань безпеки як енергетична політика, економічна стабільність, хімічна та біологічна зброю, ядерна зброя та інфекційні хвороби. Будуть також розглянуті проблеми регіональної безпеки в Європі, південній Азії, Західній напівкулі, Східній Азії та на Близькому Сході. Питання боротьби з тероризмом, вплив глобалізації та лідерство США у світі також будуть висвітлюватися під час семінару. Учасники семінару будуть зобов’язані відвідувати усі лекції та організовані заходи і виконувати домашні завдання. Цей інститут не повинен розглядатися як дослідницька програма.

  Конкурс відкритий, і оцінювання кандидатів здійснюється на підставі їхнього професійного досвіду, академічних досягнень, знання англійської мови та потенціалу у запровадженні нових курсів і поширенні інформації на широкому академічному рівні. Цей інститут не буде висвітлювати питання викладання англійської мови та методики.

  Програма фінансується Бюро у справаx освіти та культури Державного департаменту США. Адміністрування програми та відбір учасників здійснюються Відділом преси, освіти та культури Посольства США в Україні.

  Останній день подання заявок у Відділ преси, освіти і культури: 15 жовтня 2012 р.

  За більш детальною інформацію звертатися до Лілії Шило:

  Lilia Shylo
  Cultural Affairs Assistant
  Public Affairs Section
  U.S. Embassy - Kyiv
  4 Ihor Sikorsky St, Kyiv 04112
  Tel: (380-44) 521-5763
  Fax: (380-44) 521-5575
  Email: ShyloLP@state.gov

  www.ukraine.usembassy.gov
  Категорія: Міжнародні зв'язки | Додав: Kovalenko
  Переглядів: 403 | Завантажень: 0
  Пошук

  Онлайн-ПЕРЕКЛАДАЧ
  На нашому сайті можна скористатися ОНЛАЙН-ПЕРЕКЛАДАЧЕМ невеликих фрагментів тексту. 60 мов доступно для перекладу.

  Мій мініпрофіль

  Логін:
  Пароль:

  Наше опитування
  Найбільш ефективний стиль викладання
  Всього відповідей: 64

  Фотогалерея

  ФОТОГАЛЕРЕЯ

  Завітавши до нашої фотогалереї, ви зможете переглянути інші фото нашого життя-буття та нашіх досягнень.

  ФОТОГАЛЕРЕЯ


  istorikZNU.at.ua / Copyright MyCorp © 2010 - 2018Создание сайта W-SITE.org.ua