Istorik ZNU Субота, 24.02.2018, 00:31

* * * Історичний факультет Запорізького Національного університету - це класична європейська освіта * * *     Вітаю Вас Гость | RSS
Категорії розділу
Деканат
Кафедра історії України
Кафедра новітньої історії України
Кафедра всесвітньої історії
Кафедра джерелознавства
Інші навчальні дисципліни
Археологічна лабораторія
Наукова лабораторія історичної інформатики
Міжнародні зв'язки

Меню сайту

Мітки

Посилання
 • Погода на тиждень
 • Пошта @ukr.net
 • Пошта @mail.ru
 • ВКонтакті
 • Однокласники.ru
 • Нерву на перерву!
 • Футбол дивитися онлайн.
 • Вікіпедія
 • Запорізька обласна бібліотека

 • Посилання

  Statistika


  Интернет-отделение ПриватБанка
  Можно оплатить мобильную связь, заказать пластиковую карточку, рассчитаться по кредиту, открыть депозит и др.


  Головна » Кафедри / Підрозділи » Міжнародні зв'язки

  Міжнародний відділ історичного факультету
  03.02.2011, 22:15
  Ласкаво просимо на сторінку Міжнародного відділу історичного факультету!

  Міжнародна діяльність від початку вважалася вагомою складовою загальноуніверситетської стратегії розвитку, спрямованої на повноцінну інтеграцію у світовий освітній і науковий простір. Перші угоди із закордонними партнерами були укладені у 1991 році, а у грудні 1992 року розпочав діяльність новий структурний підрозділ – відділ міжнародних зв’язків (з 1999 року – відділ міжнародних зв’язків і роботи з іноземними студентами).

  Основними завданнями відділу, відповідно до визначених пріоритетних напрямків міжнародної діяльності ЗНУ, стали співробітництво із закордонними вищими навчальними закладами у сфері науки і освіти, підготовка та реалізація міжнародних освітніх і наукових проектів, інтенсифікація академічної мобільності студентів і викладачів, організація навчання іноземних громадян.

  За вісімнадцять років діяльності відділу географія міжнародних зв’язків університету суттєво розширилася і наразі охоплює такі країни, як США, Канада, Великобританія, Німеччина, Франція, Іспанія, Ірландія, Португалія, Норвегія, Данія, Нідерланди, Естонія, Польща, Болгарія, Румунія, Туреччина, Китай, Корея, Росія, Білорусь, Молдова, Арменія, Азербайджан та інші. В університеті відкрито дві європейські магістратури з соціальної педагогіки і ділового адміністрування, розпочато програму подвійного франко-українського диплому для фізичних і біологічних спеціальностей.
  Для забезпечення навчального процесу у європейських магістратурах, читання курсів лекцій, проведення семінарів і тренінгів університет щороку відвідують у середньому 80 іноземців, серед них – учасники довгострокових програм академічного обміну від фонду Фулбрайта, програми Міністерства освіти Франції «Викладачі без кордонів», програм співробітництва від міністерств освіти Болгарії, Чехії, Словаччини, Польщі. Протягом навчального року участь у програмах навчання й стажування за кордоном беруть близько 100 студентів і 70 викладачів. Належну мовну підготовку, необхідну для повноцінної інтеграції у світовий освітній простір, забезпечують три сертифіковані за міжнародними стандартами мовні центри, створені за підтримки міжнародних організацій і посольств різних країн.

  Станом на 2010 рік за результатами міжнародного співробітництва у ЗНУ діють 12 спеціалізованих центрів і лабораторій, у тому числі Міжнародний центр з дослідження комп’ютерної злочинності і лікувальна лабораторія для дітей з особливими потребами. На рахунку університету – участь у понад 100 міжнародних проектах програм ТЕМПУС, СОКРАТ-ЕРАЗМУС, INTAS, NATO, IREX, Міжнародного фонду «Відродження», фонду ім. Фулбрайта, Християнського дитячого фонду, урядів і посольств країн Європи й світу.
  На визнання вагомого внеску ЗНУ у розвиток міжнародних зв’язків у регіоні університет неодноразово відвідували поважні гості, зокрема – Надзвичайні і Повноважні Посли США в Україні Стівен Пайфер та Вільгельм Б. Тейлор, Надзвичайні і Повноважні Посли Франції в Україні Домінік Шассар та Жан-Поль Везіан, Надзвичайний і Повноважний Посол Німеччини в Україні пан Ганс-Юрген Гаймзьот, Надзвичайний і Повноважний Посол Болгарії в Україні пан Дімітар Владіміров, Надзвичайний і Повноважний Посол Індонезії в Україні пан Александр Латуріув та ін.

  Категорія: Міжнародні зв'язки | Додав: Mike
  Переглядів: 328 | Завантажень: 0
  Пошук

  Онлайн-ПЕРЕКЛАДАЧ
  На нашому сайті можна скористатися ОНЛАЙН-ПЕРЕКЛАДАЧЕМ невеликих фрагментів тексту. 60 мов доступно для перекладу.

  Мій мініпрофіль

  Логін:
  Пароль:

  Наше опитування
  Кому більш потрібен сайт нашого факультету?
  Всього відповідей: 284

  Фотогалерея

  ФОТОГАЛЕРЕЯ

  Завітавши до нашої фотогалереї, ви зможете переглянути інші фото нашого життя-буття та нашіх досягнень.

  ФОТОГАЛЕРЕЯ


  istorikZNU.at.ua / Copyright MyCorp © 2010 - 2018Создание сайта W-SITE.org.ua