Istorik ZNU Субота, 24.02.2018, 00:29

* * * Історичний факультет Запорізького Національного університету - це класична європейська освіта * * *     Вітаю Вас Гость | RSS
Категорії розділу
Деканат
Кафедра історії України
Кафедра новітньої історії України
Кафедра всесвітньої історії
Кафедра джерелознавства
Інші навчальні дисципліни
Археологічна лабораторія
Наукова лабораторія історичної інформатики
Міжнародні зв'язки

Меню сайту

Мітки

Посилання
 • Погода на тиждень
 • Пошта @ukr.net
 • Пошта @mail.ru
 • ВКонтакті
 • Однокласники.ru
 • Нерву на перерву!
 • Футбол дивитися онлайн.
 • Вікіпедія
 • Запорізька обласна бібліотека

 • Посилання

  Statistika


  Интернет-отделение ПриватБанка
  Можно оплатить мобильную связь, заказать пластиковую карточку, рассчитаться по кредиту, открыть депозит и др.


  Головна » Кафедри / Підрозділи » Міжнародні зв'язки

  Програма стипендій Чівнінг для післядипломного навчання на 2011/2012
  15.02.2011, 18:51
  Програма стипендій Чівнінг для післядипломного навчання на 2011/2012

  Британські урядові стипендії Чівнінг є одними з найпрестижнишіх нагород для навчання в Сполученому Королівстві. Окрім навчання за обраною программою, вони дають учасникам чудову можливість спілкування зі своїми ровесниками в унікальній академічній атмосфері Сполученого Королівства.
  Ці стипендії пропонуються для молодих лідерів України, тих, хто має потенціал в майбутньому впливати на прийняття рішень у державі та формувати громадську думку. Більшість стипендій розрахована на післядипломні магістерські програми (на здобуття ступенів MSc, MA, LLM) тривалістю до 12 місяців, але можливо також обрати менш тривалу дослідницьку програму строком від 3 місяців.
  Успішні кандидати визначаються шляхом серйозного конкурсного відбору. Кандидатів оцінюють згідно лідерських якостей, професійних досягнень, кваліфікацій (академічних та професійних) та володіння англійською. Перевага надаватиметься амбітним та енергійним кандидатам, які мають лідерський потенціал та намір впроваджувати зміни і робити внесок в організаційний розвиток.
  Стипендії покривають вартість навчання, проживання та авіаквитки.

  Вимоги до кандидатів:  вік до 35 років  українське громадянство; мешкати в Україні під час подання заяви  наявність диплому про вищу освіту (мінімальна вимога — диплом бакалавра)  вільне володіння письмовою та розмовною англійською мовою; більшість британських університетів для післядипломних програм вимагають 6,5 балів з іспиту IELTS  бажано мати щонайменше трирічний досвід роботи у відповідній галузі після закінчення вузу  заяви на програми «Магістр бізнес-адміністрування» (МБА) не приймаються  кандидати, які раніше не отримували британських стипендій, матимуть перевагу, хоча кожна заява буде розглянута згідно критеріїв.
  Пріоритетні напрямки  Питання Європейської інтеграції (включаючи Економіку; Інституційну та Правову реформи; Міграційну політику; Права людини; Державне управління та Регіональний розвиток)  Міжнародні відносини (включаючи Міжнародну безпеку)  Енергоефективність; Альтернативні джерела енергії; Енергетична безпека; Зміни клімату та охорона навколишнього середовища
  Подання заяв
  Заяву треба подати в електронному вигляді через систему e-Chevening. Кінцевий строк прийому заяв для громадян України — 18 березня 2011 року.
  Прохання ретельно ознайомитися з порадами щодо заповнення електронної заяви. Заяви на папері та автобіографічні довідки не приймаються
  Ознайомтеся з запитаннями та відповідями (FAQs).
  Процес відбору кандидатів
  Процес відбору здійснює Британська Рада спільно з Посольством Великої Британії.
  Перший етап проводиться на підставі отриманих заяв, які перевіряються на відповідність вимогам конкурсу. На цьому етапі супроводжуючі документі додавати до заяви не потрібно. Кандидати, яких буде запрошено на співбесіду, повинні будуть підготувати рекомендаційні листи, копії дипломів та додатки до диплому. Перелік кандидатів, що будуть запрошені на співбесіду буде оголошено до середини квітня 2011 року.
  Кандидатів, чиї анкети буде відібрано, запросять на співбесіду у Києві. Співбесіди відбудуться в кінці квітня — травні 2011 року англійською мовою. Про результати відбору ми повідомимо лише відібраних кандидатів. Кандидати, що успішно пройдуть спібесіду, складатимуть іспит з англійської мови IELTS (академічну версію) в травні 2011 року.
  Вступ до університетів
  Кандидати, яких буде номіновано на стипендію, подаватимуть заяву на вступ до вузів Сполученого Королівства самостійно. Щоб зорієнтуватися в існуючих там післядипломних учбових програмах, завітайте на веб-сторінку Education UK.
  Контактна інформація
  В разі виникнення додаткових запитань прохання звертатися за адресою chevening@britishcouncil.org.ua
  Джерело: http://www.britishcouncil.org/uk/

  Категорія: Міжнародні зв'язки | Додав: Kovalenko
  Переглядів: 246 | Завантажень: 1
  Пошук

  Онлайн-ПЕРЕКЛАДАЧ
  На нашому сайті можна скористатися ОНЛАЙН-ПЕРЕКЛАДАЧЕМ невеликих фрагментів тексту. 60 мов доступно для перекладу.

  Мій мініпрофіль

  Логін:
  Пароль:

  Наше опитування
  Кого тут більше?
  Всього відповідей: 151

  Фотогалерея

  ФОТОГАЛЕРЕЯ

  Завітавши до нашої фотогалереї, ви зможете переглянути інші фото нашого життя-буття та нашіх досягнень.

  ФОТОГАЛЕРЕЯ


  istorikZNU.at.ua / Copyright MyCorp © 2010 - 2018Создание сайта W-SITE.org.ua