Istorik ZNU Субота, 24.02.2018, 00:30

* * * Історичний факультет Запорізького Національного університету - це класична європейська освіта * * *     Вітаю Вас Гость | RSS
Категорії розділу
Деканат
Кафедра історії України
Кафедра новітньої історії України
Кафедра всесвітньої історії
Кафедра джерелознавства
Інші навчальні дисципліни
Археологічна лабораторія
Наукова лабораторія історичної інформатики
Міжнародні зв'язки

Меню сайту

Мітки

Посилання
 • Погода на тиждень
 • Пошта @ukr.net
 • Пошта @mail.ru
 • ВКонтакті
 • Однокласники.ru
 • Нерву на перерву!
 • Футбол дивитися онлайн.
 • Вікіпедія
 • Запорізька обласна бібліотека

 • Посилання

  Statistika


  Интернет-отделение ПриватБанка
  Можно оплатить мобильную связь, заказать пластиковую карточку, рассчитаться по кредиту, открыть депозит и др.


  Головна » Кафедри / Підрозділи » Міжнародні зв'язки

  Стипендія польського уряду для молодих науковців 2011/2012
  15.02.2011, 18:44
  У 2011/2012 навчальному році оголошується черговий щорічний конкурс на Cтипендіальну програму, яка була розпочата у 2003 році, для молодих науковців з України, Білорусі, Молдови, Росії, а також країн Середньої Азії та Кавказу. Стипендіальна програма призначена для наукового стажування в польських університетах молодих науковців, які проводять дослідження у наступних галузях:
  - історія,
  - міжнародні стосунки,
  - політологія,
  - журналістика,
  - соціологія,
  - етнологія,
  - культурознавство,
  - суспільна психологія,
  - адміністрація та менеджмент,
  - право.
  I. КАНДИДАТИ
  У 2011/2012 навчальному році - дев'ятому у виданні Стипендіальної програми Уряду для молодих науковців - перевага надаватиметься особам, які представлять свої наукові досягнення та/або результати активної суспільної діяльності для розвитку громадського суспільства у своїй країні. Ці досягнення повинні бути запорукою використання у власних країнах, у різних галузях наукового життя та суспільної діяльності, знань та спеціалізації, здобутих у Польщі.
  Стипендії призначаються для реалізації наукового стажування як однорічного індивідуального післядипломного навчання.
  Кожний з прийнятих кандидатів може отримати стипендію лише на визначений період одноразово, без можливості її продовження на наступний рік.
  Навчання триває протягом 9 місяців плюс можливий 1 додатковий місяць стипендії у липні 2012 р., тобто загалом 10 місяців, у разі, якщо з пропозицією про її продовження виступить координатор програми у згоді з науковим керівником. Це буде можливим лише у випадку виконання стипендіатом всіх наукових умов стипендії, у тому числі захисту дипломної праці принаймні на оцінку 4 та участі у наукових програмах, які в цей час відбуватимуться, і передусім у Warsaw East European Conference.
  Стипендіатам програми будуть видані візи у відповідних консульствах Республіки Польща в Україні на період з 1 вересня 2011 р. до 31 липня 2012 р.
  Розмір щомісячної стипендії складає 1350 злотих. Витрати на проживання та харчування стипендіати покривають самостійно.
  Заяви разом з комплектом документів потрібно привезти особисто або надіслати поштою на адресу Посольства Республіки Польща в Україні (01901 Київ, вул. Ярославів Вал, 12) з позначкою: „Стипендія для молодих науковців".
  Термін надсилання заяв - до 15 березня 2011 р.
  II. ЗАГАЛЬНІ ВИМОГИ:
  1. Закінчена повна вища освіта (4-х або 5-річне навчання, яке закінчилось захистом дипломної або магістерської праці) за спеціальностями: історія, міжнародні стосунки, політологія, журналістика, соціологія, етнологія, культурознавство, суспільна психологія, адміністрація та менеджмент, а також право.
  2. Вік - до 35 років.
  3. Загальне орієнтування у польській проблематиці в одній з названих або споріднених галузей, зокрема стосовно періоду від XIX до XX століття.
  4. Знання польської мови, що гарантуватиме розуміння лекцій з даної галузі, а також користування фаховою літературою (див. розділ V-5).
  5. В окремих, обґрунтованих випадках буде можливим призначення стипендії особам, які не знають польської мови. У цьому випадку такі стипендіати зобов'язані будуть самостійно вчити польську мову після отримання повідомлення про призначення стипендії на додатковому інтенсивному курсі польської мови (див. розділ V-5).
  III. НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ:
  1. Копія диплому про повну вищу освіту, яка відповідає польському рівню магістра або довідка про навчання в аспірантурі чи з місця роботи.
  2. Анкета кандидата.
  3. Короткий лист з викладенням мотивації прохання про надання стипендії. У листі потрібно вказати обрану сферу навчання, а також, якщо можливо, навчальний заклад чи інші наукові установи у Польщі, де має реалізуватись спеціалізація, і польського наукового керівника.
  4. Проект дослідницької роботи.
  5. Curriculum vitae польською або англійською мовами у порядку, починаючи від останніх подій, разом із звичайною фотографією або в електронній версії.
  6. Рекомендація мінімум 1 авторитетного науковця в галузі спеціалізації кандидата або в галузі, яка особливо стосується плану перебування на стипендії.
  7. Список публікацій, досягнень та професійних проектів.
  8. Документи, які підтверджують знання польської або англійської мови.
  9. Інші дані, документи або інформація, які можуть, на думку кандидата, допомогти Кваліфікаційній комісії відповідно оцінити його кандидатуру.
  Джерело: http://www.kijow.polemb.net
  Категорія: Міжнародні зв'язки | Додав: Kovalenko
  Переглядів: 366 | Завантажень: 1
  Пошук

  Онлайн-ПЕРЕКЛАДАЧ
  На нашому сайті можна скористатися ОНЛАЙН-ПЕРЕКЛАДАЧЕМ невеликих фрагментів тексту. 60 мов доступно для перекладу.

  Мій мініпрофіль

  Логін:
  Пароль:

  Наше опитування
  Найбільш ефективний стиль викладання
  Всього відповідей: 64

  Фотогалерея

  ФОТОГАЛЕРЕЯ

  Завітавши до нашої фотогалереї, ви зможете переглянути інші фото нашого життя-буття та нашіх досягнень.

  ФОТОГАЛЕРЕЯ


  istorikZNU.at.ua / Copyright MyCorp © 2010 - 2018Создание сайта W-SITE.org.ua